MENÜÜ

Arabella hotell

Hotell Arabella asub Kuressaare kesklinnas rahulikul kõrvaltänaval. Hotelli sisehoovis on videovalvega parkla ja tasuta garaaž mootor- ja jalgratastele. Kõigi külaliste kasutada on tasuta WIFI. Ergutavaid jooke pakub fuajees asuv lobby-baar. Golfiväljak on hotellist 2,5 ja ajalooline piiskopilinnus 1 kilomeetri kaugusel.

Kolmekorruselises hotellis on lift ja 50  tuba: 1 mullivanni ja rõduga sviit ja 1 saunaga sviit,  1 kahetoaline peretuba, 5 kolmekohalist tuba, 37 kahekohalist tuba ja 5 ühekohalist tuba. Kõik toad on avarad, hubased ja praktilised. Tubades leiduvad kõik kaasaegsed vahendid ja mugavused.

Keldrikorrusel asuvas avaras restoranis on hommikuti kaetud hõrgutav hommikusöök. Restorani võib broneerida ka privaatseteks koosviibismisteks ja konverentsideks. Keldrikorrusel leidub ka väike soome saun.

Arabellas tunneb end mugavalt klient, kes hindab head asukohta ja selget asjaajamist. Hotell pakub klientidele korralikku leili saunas, rahulikku ööund ja maitsvat hommikusööki, mille järel võib rõõmsa meelega veeta terve päeva Kuressaare vaatamisväärsuste, kohaliku elustiili ja suurepärase loodusega tutvudes.

Konverentsid

Hotelli keldrikorrusel on 2 konverentsisaali, suuremat kasutakse ka restoranina. Suurem saal võimaldab pidada mugavalt seminare, koosolekuid, koosviibimisi kuni 50-l , väiksem kuni 25. inimesel. Saalid on varustatud vajaliku tehnikaga.