MENÜÜ

Grand Rose SPA Hotell

Grand Rose SPA Hotell on kaunis kooslus uuest ja vanast stiilist. Kogu majas on läbivaks sümboliks roos, mis on armastuse, nooruse, tervise, värskuse ja puhtuse märk. Nii nagu roosiaias on raske leida kahte identset roosisorti, on ka hotellis kõik toad omanäolise sisekujundusega.

Saunakeskuses suplusbassein, mullivann, Jaapani vann, väikelaste bassein ning 7 põnevat disainsauna, kus toimuvad ka saunarituaalid. Avatud on ka lobby-baar, kus saab nautida jahutavaid kokteile ja kergeid suupisteid. Spaapuhkuse saab mõnusamaks muuta lõõgastavate massaažide ja värskendavate iluhoolitsustega.

Elegantses restoranis pakutakse rikkalikku hommiku- ja lõunabuffeed ning a la carte õhtusööki. Väliköögi ja -grilliga suveterrassil valmivad maitsvad road külastaja silme all. Menüüs on meelepärast nii liha, kala kui ka taimetoidu austajatele, meeles on peetud ka toidutalumatusega inimesi. Sommeljee poolt koostatud joogikaardil on hoolikalt valitud veinid, šampanjad, käsitööõlled ning põnevad majakokteilid ja -napsud. Igal reedel ja laupäeval lisab õhtule meeleolu elav muusika.

Grand Rose SPA restorani suveterrass

Elegantses restoranis pakutakse rikkalikku hommiku- ja lõunabuffeed ning a la carte menüüd. Väliköögi ja -grilliga suveterrassil valmivad maitsvad road külastaja silme all. Menüüs on meelepärast nii liha, kala kui ka taimetoidu austajatele, meeles on peetud ka toidutalumatusega inimesi. Sommeljee poolt koostatud joogikaardil on hoolikalt valitud veinid, šampanjad, käsitööõlled ning põnevad majakokteilid ja -napsud. Igal reedel ja laupäeval lisab õhtule meeleolu elav muusika.