MENÜÜ

Loona mõis

Loona mõisa külalistemaja

Võimalused Loona mõisakompleksis ööbimiseks on mitmekesised, ulatudes härrastemaja külalistubadest telkimiseni välja.

Mõisa peamajas asub 11 toaline külalistemaja, kus saab ööbida kuni 21 külalist. Pooled tubadest on vaatega mõisapargile, teised sissesõidualleele. Tubades duširuum, wc, külmkapp, põrandal vaipkate. Voodid eraldi, kuid neid saab vajadusel kokku paigutada. Toad on veidi erineva suuruse ja planeeringuga. Lisakoht ja/või beebivoodi ei mahu igasse tuppa.

Kahekorruselises aidamajas on külaliste majutamiseks kaks ruumi. Esimesel korrusel asub kuue nariga magamiskamber, kuhu mahub kokku 12 külalist. Ärklikorrus mahutab kokku 7 külalist.

Lisaks eelmainitule on võimalik ka telkida, peatuda oma haagissuvilaga ning ööbida lakapeal.

Loona mõisa restoran

Loona mõis asub suurematest linnadest just niikaugel, et edevamat söögikraami taga ajamas käia ei jõua. Sestap leiab meie restorani menüüst peamiselt lihtsaid, kodukandis kättesaadavast toorainest tehtud toitusid. Rohkem infot [LINK]

Võite uskuda, väljakutsed inspireerivad! Kõige tavalisem punane peet saab veisehautise või metssea prae kõrval unustamatu maitse, kui korraks Leedri küla siirupiemandate juurde sisse põigata ja lasta sorts kadakasiirupit marinaadile lisada. Loona lambasupp aga üllatab mitmendat aastat järjest “kasukamaitse” puudumisega. Ja mõttele, et kilu võiks süüa koos maasikatega, saab tulla üksnes see, kes hommikuselt püügilt võrku jäänud kalu oma igapäevasele toidulauale praadinud-suitsutanud-soolanud juba aastakümneid. Just selliseid traditsioone me oma mõisaköögis elustame ja lisame uut värskust ammutuntud maitsetele.

Sõpraderingis, reisikaaslasega või üksi – Vilsandi rahvuspargi vaikuses leiad kosutust alati.

Loona mõisa restoran on maist septembrini avatud igapäevaselt 12:00-22:00, köök on avatud kuni 21:00, teistel aegadel ettetellimisel.

Loona mõisa restoran pakub ka:

Peoruumid

Loona mõisa looduskaunis asukoht ja ajalooline taust on suurepäraseks keskkonnaks tulemuslike seminaride, konverentside ja väiksemate töiste koosolekute pidamiseks. Uuri ka pulmade, juubelite, sünnipäevade ja saunapidude kohta.