MENÜÜ

Mändjala Kämping

Saaremaa kõige suurema kämpingu tiitlit kandev Mändjala Kämping asub Kuressaare vahetusläheduses, linnast vaid 10 kilomeetri kaugusel, Kuressaare-Sõrve maantee ääres. Matkasell ja rattur jõuavad samuti kämpingusse turvaliselt kohale kuna Kuressaarest Mändjalga lookleb kergliiklustee.

Mändjala Kämping asub looduskaunis kohas, männimetsade ja liivaluidete vahel. Mändjala Kämpingust saab alguse ka Saaremaa populaarseim ja pikim liivarand.

Mändjala Kämpingus leiab endale majutuse igaüks.

Mändjala Kämping on Saaremaal ainulaadne kämping, nii oma arhitektuuri kui ka mitmekülgsuse poolest. See sobib inimesele, kes soovib nautida lõõgastavat puhkust mere ääres, õõtsuvate mändide varjus. See kõnetab eelkõige inimest, kes eelistab lihtsust ja hubasust luksusele ning sooviks seda kõike nautida taskukohase hinna eest. Nimelt, algavad Mändjala Kämpingus majutuse hinnad 7 eurost.

Administraator on teie jaoks olemas iga päev, kell 8–22. Kui päev läheb oodatust pikemaks ning plaanite saabuda hiljem, leppige palun orienteeruv saabumisaeg administraatoriga eelnevalt kokku.

Külastajate jaoks on olemas tasuta parkla.

Soovi korral on võimalus viia neljarattaline otse treppi ning parkida auto kämpingu kõrvale. Territooriumile sõit maksab ööbijale 3 eurot auto kohta (kogu külastusperioodi vältel ja administraatori tööaegadel).

Täpsemat infot majutusvõimaluste kohta näeb alt või tehke endale sobiv valik:

* Ööbimine tava- või mugavustega kämpingutes

* Telkimine

* Karavan/haagissuvila