MENÜÜ

Pidula forell

Pidula Forelli puhkeala asub 10 hektarilisel looduskaunil maatükil, kus asub läbipaistva allikaveega veskitiik, territooriumi ääristavad seene- ja marjarohked metsad ning liivane mererand asub jalutuskäigu kaugusel. Tervisesõpradele on puhkealale rajatud täismõõtmetes spordiväljak, kus saab harrastada erinevaid spordialasid tennisest korvpallini. Lastele pakub rõõmu veskitiigi Zoo saar, kus elavad kitsekesed ja jänkud. Kokku on territooriumil 11 mugavustega puhkemaja ning paar metsakämpingut.

Toitlustus: Avatud kalakohvik augustis P-K kl 11-21, N-R kl 11-22

Meie grillitud vikerforell kõige parem, sest Veskitiigis elavatel kaladel on erakordselt puhas kasvukeskkond. Tiiki voolavad Odalätsi allikaveed muudavad vee kristallselgeks. Selle tõttu on kala lihal eriti hõrk ja selge maitse. Kalakohvikusse on oodatud suuremad kui väiksemad kalasõbrad üle kogu maailma! Ja kõhu saavad täis ka sõbrad, kes mitte kala ei armasta! Lisaks vikerforellile leiate menüüst ka suupisteid, praade, suppe ning desserte.

Tegevused:

KALAPÜÜK

Pakub toredat ajaviidet ja hasarti kogu perele. Pidula Forelli tiigist saab kala kätte kiiresti kuni 20 minutiga. Proovida võib püüdmist nii lihtõngega kui ka spinninguga. Varustus on olemas kohapeal, kuid võib kasutada ka isiklikke püügivahendeid. Tiigist püütud kala on eriti hea maitsega kahel põhjusel. Esiteks on veskitiigis haruldaselt puhas kasvukeskkond, kuna siit voolab läbi Odalätsi allikavesi.

KANUU-, MERE JA LOODUSMATKAD

Puhkus looduses ja värsked õhus aitab maandada stressi ja pakub toredat meelelahutust nii lastele kui ka täiskasvanutele. Saaremaa kaunis loodus, rikkalik fauna ja floora võimaldavad matkata unustamatel ja põnevatel matkaradadel jalgsi või ratastel. Samuti pakuvad ilusad veekogud võimalust kanuutada Saaremaa suurimal jõel Nasval, mis on ühenduses järvedega (Suur-Mullutu, Vägara ja Linnulaht) või merel. Leiame sinu perele või grupile sobiva ning jõukohase tegevuse, marsruudi ning matkajuhi. Soovi korral aitame korraldada ka toitlustuse ja matka järgse saunaõhtu või koguni mootorpaadisõiduga merele.

PAINTBALL

Pidula Forelli taga olev mets pakub head võimalust paintballi mängimiseks. Meeskondlik lahingumäng pakub põnevust igas eas ja füüsilises vormis mängijatele. Kuigi värvikuulides olev toiduvärv on lihtsasti mahapestav, antakse kõigile osalejatele lahinguriided ja maskid, mille tõttu ei tule karta riiete määrdumist või vigastusi. Jalga tuleks panna mugavad matka- või spordijalanõud, vihma korral kummikud. Soovituslik mängijate arv on vähemalt 6 inimest. Paintballi on tore kombineerida õhtuse saunaskäiguga. Lisaks saab paintballi mängu ja varustust ette tellida ka teile sobivasse kohta.

SPORDIVÄLJAK

Tule tee sporti meie uuel kunstmuru kattega väljakul. Valgustatud väljak on täismõõtmetega 20x40m, kus on võimalik mängida nii tennist, korvpalli, jalgpalli, võrkpalli kui ka sulgpalli. Korralda turniir või spordipäev oma seltskonna või pere seltsis. Kohe platsi ääres asub ka tennisemaja, kus on tualett, pesu- ja riietusruumid.

MEESKONNAMÄNGUD

Korraldame erinevaid meekonnamänge suurematele ja väiksematele gruppidele. Palju nalja pakub näiteks anektootidega fotomäng, kus saab proovile panna näitlemisoskused ning mille lõpuks saavad kõik meeskonnad CD-l salvestatud pildid. Populaarne on ka fotojaht, mille teeb omapäraseks segu orienteerumisest ja naljakast lavastamisest. Meeskondlikud vaimukad mängud arendavad tiimitööd, leidlikust ja julgust.

Ürituste korraldamine

Pidula Forelli kompleksis on suveperioodil voodikohti kuni 150 ja talveperioodil 25 . Suveperioodil avatud kalakohvik. Saame pakkuda privaatsete ürituste korraldamise võimalust erinevas suuruses seltskondadele. Leiame sobivad tegevused nii lastele kui ka täiskasvanutele. Söögitares on võimalik toitlustada korraga kuni 100 inimest ning peotelkides lisaks 300 inimest.